м. Київ, вул. Василя Тютюнника 40 (метро «Палац Україна»).
тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

 

Ательє ARDEN Style – це місце, де шиється стильне, якісне та комфортне вбрання. Також це місце, де старі речі отримують друге життя. Та місце, де, окрім різноманітних послуг з пошиття та ремонту, ви можете отримати й інші послуги!

Тільки уявіть, за один візит до нас ви зможете замовити пошиття нової речі, відремонтувати своє взуття і навіть здати в хімчистку одяг чи килим! Це дуже зручно, бо економить багато часу та сил.

Якщо ви початківець у швейній справі або хочете підвищити рівень своїх знань та практики – для вас наші послуги також будуть корисними! Адже у нас ви можете замовити розробку лекал та навіть отримати майстер-клас як створити їх самостійно. Це чудова можливість попрактикуватися у досвідчених майстрів з великим стажем роботи.

Ще одна послуга, яку ми пропонуємо – виготовлення глазкових петель! Адже без них не обійтися при створенні багатьох речей: джинсів, піджаків, пальто, жакетів тощо. Дуже часто ті, хто шиє вдома, не можуть їх зробити самостійно. Бо для їх створення потрібен досвід, практика, а також спеціальне швейне обладнання.

Додаткові послуги, які ми надаємо:
  • Виготовлення глазкових петель
  • Розробка лекал
  • Професійна хімчистка одягу
  • Професійний ремонт взуття
  • Хімчистка килимів