м. Київ, вул. Василя Тютюнника 40 (метро «Палац Україна»).
тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

 

Коко Шанель казала: «Добре кроєне плаття пасує будь-якій жінці. Крапка!»

Будь-яка жінка прекрасна і неповторна, але кожна бажає виглядати стильно та самобутньо. Пошиття одягу на замовлення – це найкращий спосіб підкреслити свою індивідуальність, створити неповторний стиль, завжди одягатися бездоганно та зі смаком.

Київське ательє ARDEN Style надає повний спектр послуг з пошиття та ремонту одягу. У привабливій та спокійній обстановці кваліфіковані фахівці ARDEN Style допоможуть вам знайти та розкрити свій образ, проконсультують, підберуть фасон, кольорову гаму і матеріали, що вам пасують.

Наш професіоналізм та досвід у розробці та пошитті преміального рівня підтверджено участю у головних подіях української моди та численними нагородами творчих конкурсів, серед яких:

  • 2012 р. – 4 місце на міжнародному показі моди «Kyivfashion» з колекцією «Людина квітне з середини»
  • 2013 р. – 1 місце у категорії «Neo Рrofi» на міжнародному показі моди «Kyivfashion» з колекцією «Міські Квіти»
  • 2014 р. – участь у Kyiv Fashion Days осінь-зима

За роки роботи майстрами ательє напрацьовано величезний досвід у створенні авторського одягу різноманітних модних стилів та напрямків – від кежуалу, ділового стилю та класики до корпоративного одягу, сценічних костюмів, креативного та епатажного вбрання. Це дозволило нам розпочати випуск лінії готового одягу під власною торговою маркою ARDEN Style. При найвищому рівні пошиття ексклюзивного одягу цінова політика ательє ARDEN Style залишається гнучкою та доступною.

Демократичні ціни, висока якість виробів, приємне обслуговування, швидке та якісне виконання замовлень, найактуальніші рішення для кожного дня або свята – все це ви знайдете в ательє індивідуального пошиття ARDEN Stylе.