м. Київ, вул. Василя Тютюнника 40 (метро «Палац Україна»).
тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

 

Стиль та особистий образ є у кожного з нас – його лише потрібно знайти. І якщо ви потрапили на сторінку ательє індивідуального пошиття Arden Style – ви на правильному шляху! Адже тут відбувається справжнє диво – будь-яка річ перетворюється на щось особливе та індивідуальне, те, що хочеться носити, не знімаючи, у що закохуєшся з першої миті!

У нас ви можете замовити:

  • одяг для певного сезону: пальто, куртку, плащ, сукню, костюм
  • вбрання для важливої ​​події або щодення: вечірню, весільну або коктейльну сукню, сукню і костюм для роботи
  • пошити базові речі: брюки, спідницю, блузу, жилет та інше.

Нам під силу впоратися навіть із нестандартним замовленням! Одна з переваг ательє Arden Style полягає в тому, що ми пропонуємо своїм клієнтам пошиття bespoke, який гарантує бездоганну посадку будь-якої речі – чи то чоловічий костюм, чи класична сорочка.

До кожного клієнта маємо особливий підхід з урахуванням його потреб, способу життя, смаку та стилю. Ми не шиємо те, що можна купити у будь-якому магазині. Ми шиємо речі, які ідеально відповідають людині за всіма параметрами. Адже ми цінуємо особистість і намагаємось підкреслити її всіма можливими способами.

Від прийняття замовлення до готового виробу ми з клієнтами проходимо довгий, але приємний шлях – вибираємо модель, розробляємо ескіз, підбираємо тканини та приміряємо чорнові варіанти. І коли повністю готова річ потрапляє до рук свого нового власника чи власниці – це найдивовижне. Адже нам так приємно бачити очі, сповнені радості, посмішки та щастя.

Якщо ви любите індивідуальність, красиві та якісні речі – ласкаво просимо до нас! Ми виконаємо роботу будь-якої складності якісно, ​​швидко та професійно з урахуванням усіх ваших побажань.

Створіть свій стиль разом із ARDEN Style!

Попередня консультація дизайнера та зняття мірок для вас безкоштовно!