тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Ох, як же жінки люблять такі статті, адже нікому не хочеться опинитися в безглуздому становищі. Але навіть якщо ви припускаєтеся помилок у стилі, то не засмучуйтеся і вдавайте, що так і має бути. Однак образ виглядатиме стильніше, якщо їх у вас не буде.

1. Відстань між спідницею-олівцем та чоботами

Якщо пам’ятаєте, то раніше так носили всі, тому що не було культу ботфортів, і мода була менш різноманітною. Особисто мені нинішні тренди подобаються більше, ніж попередні.

Тим більше образ виглядає набагато естетичніше, коли взуття заходить під спідницю. Так ви не “ріжете” собі зріст. Коли між спідницею та взуттям є невелика відстань, це приземляє вас, візуально вкорочує ноги та змінює пропорції тіла.

Якщо не носите ботфорти, можна вдягати туфлі. Ботильйони теж не завжди є найкращим рішенням, тому простіше вибирати спідницю так, щоб ваші чоботи заходили під неї.

2. Обтислий низ + обтислий верх

Тут починаю пригадувати свої улюблені коментарі під статтями в дусі: “Ношу одяг, що обтягує, тому що у мене ідеальна фігура і немає зайвої ваги”. Але худа газель – ще не лань. Ось вам порада: попросіть когось сфотографувати вас ззаду і ви зміните свою думку. Без регулярних занять спортом будь-яка  обвисне.

У всьому потрібно дотримуватися балансу: якщо наділи обтислий низ, то дайте легкості верху. Не треба обтягувати себе одягом. Повірте, ви не станете візуально більше, якщо зробите об’ємним верх.

3. Міні-спідниця + відкритий/відвертий верх

Знову ж таки, для збереження гармонійності та якоїсь загадки краще не підбирати до міні відкритий верх. Втім, як і обтислий. Як то кажуть, якщо відкрили ноги, то закрийте верхню частину тіла, додавши їй легкості. Так образ виглядає дорожче та стильніше. А для зими та осені – ще й тепліше.

4. Короткий одяг

Якщо носите укорочені варіанти, краще зупинятися на дуже коротких. Не треба різати фігуру по стегнах. Тренчі або пальта по середину стегна виглядають некрасиво і вкорочують зріст.

Та й одяг під такі моделі важко підібрати, адже нормально виглядатимуть лише штани чи джинси. Тому я завжди раджу носити моделі трохи нижче за коліно.

5. Не розпарювати шви

У нового одягу завжди зашиті кишені, іноді комір, і це потрібно розпорювати самостійно. Якщо не розпороти, то пальто ззаду складатиметься. Та й ходити буде незручно. На піджаках і жакетах також є шліци, їх також треба розпорювати.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви