тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

На допомогу Україні

З 1 по 2 жовтня у Відні у MUKHA concept store відбудеться [S’AIVO], у рамках якого проведуть благодійний аукціон від Ukrainian Fashion Week.

Doja Cat в рукавичках Frolov

«Мода не лише надихає та прикрашає. Мода може бути зброєю у боротьбі з насильством та несправедливістю, за толерантність та рівні права, за свободу та незалежність. Під час війни, яку розв’язала росія, мода допомагає боротися за життя», – каже Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.В якості лотів виступатимуть 8 знакових речей від українських брендів: Bevza, Frolov, Nadya Dzyak, COAT, KSENIASCHNAIDER, Gasanova, Sleeper, Etnodim.

Софі Тернер в джинсах KSENIASCHNAIDER

Ці речі в різні часи були «вигуляні» всесвітньо відомими співаками, акторами та політиками. Так, гості зможуть придбати патріотичні кросівки, в яких раніше було помічено Олену Зеленську на зустрічі з першою леді США Джілл Байден; вишиванку, яку Володимир Зеленський приміряв на Всесвітній день вишиванки; рукавички, у яких Doja Cat позувала на обкладинці Vogue Singapore; балаклаву як у Джастіна Бібера у кліпі Honest; піжаму Шарлотти Йорк із культового серіалу Sex and the City; джинси, які були помічені на Софі Тернер і сукня як у Мей Маск.

Дев’ятий digital лот – ексклюзивне NFT GUDU із колекції 21 DAYS OF HOPE.

Джастін Бібер в балаклаві Bevza

Це знакові речі в історії української fashion-індустрії. Про них писали головні глянцеві видання світу, їх впзнають зіркові фанати, на них було справжнє модне полювання. Я вдячна всім брендам, які відгукнулися на наше запрошення взяти участь у такому аукціоні. Це можливість ще раз нагадати про неабияку роль українських дизайнерів на світовій арені і, звичайно, допомогти Україні та українському народу у найважчий час війни», – каже Єлизавета Ущека, співорганізатор [S’AIVO].

Кайлі Міноуг в сукні Nadya Dzyak

Кошти, отримані від продажу, будуть передані до благодійного фонду «КОЛО» на допомогу евакуйованим сиротам з гарячих точок України.

За матеріалами сайта INSIDER

insider

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви