тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Щоразу при виборі колготок я замислююся, чи впишуться вони у сучасні образи. Щоб не мучитися, розклала всі колготки за ознаками «стильно антистильно».

Тонкі чорні колготки

Не стильно: колготки з затемненнями. Зазвичай вони створюють темні контури навколо ноги, а буває і цілі плями. Виглядає все це неохайно і дешево.

Стильно: тонкі колготки рівномірного забарвлення. Немає розводів, що відволікають увагу, ноги здаються худенькими та довгими. Носимо із взуттям у тон, щоб посилити цей ефект.

Колготки у клітину

Не стильно: моделі в клітку та дуже дрібну сітку. Якщо придивитися до моделі зліва, можна побачити, що колготки нерівномірні. Дрібна сітка у квадратах перевантажує образ і виглядає вульгарно.

Стильно: гладкі колготки в невелику клітку. Вони оригінально виглядають і з картатим комплектом, і однотонними речами. Головне, щоб принт не спотворювався на ногах.

Колготки з логотипом

Не стильно: очевидно дешеві колготки з нерівномірним візерунком із логотипів. Вони не однаково щільні по довжині, зловити зачіпку можна за секунду. Така модель ніяк не асоціюється з якісною брендовою річчю, хоч би які літери на колготах красувалися.

Стильно: клонована невелика назва бренду. Ідеально, якщо написи розташовані під кутом, а не горизонтально, то ноги візуально подовжуються, і зникає ефект смугастих колготок. Образи з такими колготками виглядають дорого (якщо уникати неякісних підробок).

Білі колготки

Не стильно: щільні колготки в рубчик. Пам’ятаєте, нас у такі одягали на свята у дитинстві? У дорослих образах від них відмовляємось.

Стильно: гладкі білі колготки виглядають елегантно та цікаво у будь-якому стилі. Пропоную міксувати їх із високими чоботами чи ботфортами в тон, щоб візуально стати вищим.

Колготки у горошок

Не стильно: дуже великий принт. Робить ноги візуально товстими та короткими. Жодній дівчині не хочеться такого ефекту, правда ж?

Стильно: колготки у частий дрібний горошок. З такими можна створювати безліч вишуканих та жіночних образів. Вони гарні з сукнею-футляром, якщо збираєтеся в офіс, і з зухвалою шкіряною спідницею і светром для прогулянок.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви