тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Шукаєте тепле взуття на зиму? Зверніть увагу і запам’ятайте це взуття – його точно варто обійти стороною цього сезону, якщо не хочете зіпсувати свій образ, зробивши його несмачним і старомодним.

Ботфорти зі шнурівкою

Ботфорти вище коліна спірна річ, яка виглядає доречно в дуже невеликій кількості випадків. Вони легко здатні зробити образ більш зухвалим і навіть вульгарним  — сміливо відмовляємось від них.

2

Обтислі ботфорти на підборах

Те саме і з обтислими ботфортами на підборах. Якщо вам все ж таки не хочеться повністю відмовлятися від ботфортів, зверніть увагу на замшеві варіанти на плоскому ходу або невеликому підборі.

А ось лакові ботфорти та високий каблук — одразу ні.

Черевики з контрастними деталями

Якщо ви хочете масивні черевики, то краще вибирати однотонні варіанти, їх легше комбінувати і поєднувати в образах.

Черевики з хутром

Такі варіанти виглядають застаріли і неактуально, набагато краще виглядатимуть просто лаконічні черевики без зайвих елементів та “прикрас” у вигляді хутра.

Уггі з хутром

Той випадок, коли тільки хутро здатне зробити знову трендові в цьому сезоні уггі – антитрендом. Тому цього сезону носимо лише короткі уггі без декору.

Черевики на платформі

“Привіт із 2000-х”, який, незважаючи на тренд на нульові, залишається неактуальним. Повз такі черевики проходимо повз, залишаючи їх у минулому.

Високі чоботи з декором та деталями

Ще один немодний варіант зимового взуття, чим простіше – тим краще! Жодних зав’язок, помпонів, страз, хутряних деталей, клепок, гудзиків та декоративних блискавок.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви