тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Утеплюємося стильно, дівчатка. У наших кліматичних умовах хороший светр чи джемпер річ просто необхідна.

Поєднаймо тепло і стиль і подивимося, які моделі зараз є актуальними. Забігаючи наперед, хочу сказати, що сучасна мода надає нам гарний вибір різноманітних настроїв та стилів.

Смужка

Вона настільки популярна останні кілька сезонів, що багатьом вже набила оскому. У мене складається стійке відчуття, що кожна відома та маловідома модниця купила собі такий джемпер.

Але якщо вам подобається – не бачу перешкод.

Пам’ятаємо, що горизонтальні лінії завжди працюють на розширення, якщо ви боїтеся додати об’єму верхній частині, зі смужкою треба бути обережнішим. Можна вибрати модель, де буде лише 2-3 неширокі смуги, якщо дуже хочеться.

Пухнасті

Обережно: викликатиме в оточуючих людей бажання до вас доторкнутися і погладити. Такий собі ефект м’якого котика. Мяу!

Сучасний пухнастий светр або джемпер обов’язково повинен мати обсяг. Ступінь обсягу може змінюватись, але не доходити до облягання.

При примірянні звертайте увагу на такий момент – якщо вся примірювальна в пуху, це не є добре.

Дитячі мотиви

Інфантильні светри та джемпери з милими дитячими малюнками актуальні не перший рік. Вони не переходять у яскравий тренд, який носить кожна (як смугасті, наприклад), але в цьому своя краса.

Якщо вам близький такий стиль, якщо ви не втратили дитячу безпосередність і невимушеність, а також потяг до пустощів і веселощів – зверніть увагу на такі джемпери.

Додам варіант для любителів креативу і не як у всіх – це об’ємні елементи. Як вам?

Розкльошені або просто широкі рукави

Одна з модних деталей – це рукав, який розширюється або має рівномірну об’ємну ширину. Довжина такого рукава може бути більшою за класичну.

Пам’ятаємо, що довгі рукави завжди подовжують руки це потрібно не кожному. Можуть спотворитися пропорції і, як не дивно, ноги при цьому здаватимуться коротшими. Ось такі нюанси.

Чим мені подобається такий тренд – рукам тепло. Восени мої руки постійно мерзнуть і хочеться гарної повноцінної довжини виробу.

Комір поло

Тут йдеться як про коміри із замком, які з нами не перший сезон, так і про комір без замка. Тренд, який періодично повертається до нас, визнайте, чи був у вас колись такий светр?

У мене був і я навіть не можу згадати коли… Давненько.

Зараз мені особливо подобається варіант без замка, а вам?

Однак, якщо говорити про практичність та тепло, то він трохи менш практичний. Хоча ніхто не скасовував шарф, я вам скажу.

Однотонні базові по крою

Звісно, ​​вони завжди з нами. Це можуть бути як оверсайз моделі, в яких хочеться сховатися від холодів, так і скромніші за обсягом моделі. Якщо хочеться виглядати сучасно та стильно, я б уникала дуже вузьких варіантів. Все-таки має бути трохи повітря.

Ви можете вибрати базові спокійні кольори, які виглядають гармонійно, дорого і легко комбінуються з іншими кольорами.

А можна додати яскравих фарб та вибрати щось акцентне.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви