тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

До фахівців часто звертаються жінки, які хочуть відчути себе впевненіше завдяки зміні гардероба. Розповім, з якими проблемами вони зазвичай приходять і як їх вирішити. Нічого складного!

Помилка 1. Все найкраще відразу

Часто помічаю, як дівчина, бажаючи справити враження, з ніг до голови одягається у логотипи та лейбли. І перетворюється на ходячий білборд. Раджу відмовитися від зайвої «показухи», робити вибір на користь лаконічного, якісного одягу та аксесуарів.

Помилка 2. Нудні принти

Зазвичай, якщо скромна жінка і наважується додати принти в гардероб, то це похмурий малюнок у квіточку, банальна клітина або чорно-білий горошок. Вона боїться сміливих анімалістичних принтів. А даремно! Адже графічна «зебра» чи благородний «леопард» (так, такий буває) можуть вивести образ на новий рівень.

Помилка 3. Спідниця та чоботи

Так, іноді довга спідниця та чоботи-труби можуть виглядати стильно. Але часто бачу, що вибір високого взуття продиктований бажанням сховати ноги. Жінка соромиться повноти, форми. Не треба! Дозвольте собі колготки та грубі черевики у поєднанні з міні-спідницею, не бійтеся показати трохи більше. Верх може бути максимально закритим.

Помилка 4. Светр поверх сукні

Часто зауважую, як дівчата ховають сукню під безрозмірним светром. Можливо, їм не подобається верх сукні, її виріз. Якщо вам щось не йде, не треба носити це. Спроба врятувати невдалу річ завжди виглядає безглуздо. Чому б не спробувати сміливий варіант? Наприклад, одягнути улюблений кардиган на голе тіло?

Помилка 5. Розстебнуте пальто

Згодна, що не завжди розстебнуте пальто — спроба сховати нюанси фігури, може бути банально жарко. Але все ж таки помічаю, що багато жінок соромляться підкреслити вигини, використовуючи пояс пальто або ремінь. Не робіть так, дозвольте верхньому одягу «намалювати» досконалий силует.

Помилка 6. Сині джинси цілий рік

Часто стикаюся з тим, що жінка знайшла одну темно-синю пару джинсів, яка добре сіла, і носить її просто нон-стоп: і в бенкет, і у світ. Чому б не скуштувати новий фасон, колір? Так-так, білі джинси можна носити не лише влітку.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви