тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Утеплюємося стильно: ідеї ​​модних варіантів верхнього одягу на зиму 2022/23

Пальто максі

Модне пальто максі довжини можна назвати найпопулярнішим варіантом верхнього одягу. Це може бути пальто абсолютно будь-якого крою, що доходить до щиколотки. Наприклад, пальто прямого крою, на запах, з цікавими деталями на плечах та оверсайз.

Модне пальто максі довжини можна назвати найпопулярнішим варіантом верхнього одягу. Це може бути пальто абсолютно будь-якого крою, що доходить до щиколотки. Наприклад, пальто прямого крою, на запах, з цікавими деталями на плечах та оверсайз.

Шуба з екохутра

Абсолютний тренд зимового сезону 2023 року, це шуби зі штучного хутра або плюшу. Їхня популярність продовжує зростати. У моді будь-які фасони. Шуба зі штучного хутра може бути дуже пухнастою і величезною, укороченою і навпаки подовженою, прямого крою або з поясом.

Сьогодні безліч модних будинків відмовляються від натурального хутра на користь штучного. Якщо ви вважаєте, що ця шуба не зможе вас зігріти, це не так. Зараз створюються такі матеріали, які мають якість анітрохи не гіршу, ніж натуральне хутро.

Дублянка

У моді дублянки розслабленого чи прямого силуету, максі довжини.

Також дуже популярні дублянки авіатори. Вони завжди виглядають класно і рідко виходять із моди. Авіатори вже є класикою осінньо-зимового гардеробу, яка завжди виглядає стильно та сучасно. Це дуже функціональний та універсальний варіант верхнього одягу. Якщо ви хочете придбати собі таку дублянку, можна сміливо інвестувати в якісну вільну модель, що не облягає. Така модель точно прослужить дуже довгий час. Для повсякденного гардеробу дублянка здатна замінити собою всі інші варіанти верхнього одягу.

Пуховик

Невід’ємний елемент верхнього одягу на зимовий сезон, це звичайно пуховик. У моді пуховики яскравих та незвичайних відтінків.

Варто звернути увагу на варіанти насиченого синього кольору. Також пуховик може бути дуже модного цього сезону фіолетового відтінку.

Добре виглядають моделі завдовжки до середини стегна, з поясом. Також у моді вільні моделі, що нагадують собою мега, популярні бомбери.

Прямий подовжений і вільний пуховик є найпрактичнішою моделлю. Вільні та вкорочені моделі, це відмінний варіант для динамічних та активних жінок.

Найтепліша та затишна модель, це величезні пуховики ковдри. Вони знову починають набирати модних обертів. Якщо кілька сезонів тому ви придбали собі такий пуховик, то зараз можете сміливо в нього кутатися.

Антитренди

Не варто вибирати надто облягаючі моделі пуховиків. Антитрендом є варіанти з дуже частою горизонтальною стібкою.

Зимові куртки з глянцевим відливом, теж не найкращий варіант. По-перше, вони дуже повні. По-друге, найчастіше вони виглядають неактуально в зимових образах.

Якщо ви вибираєте модель з хутром на капюшоні, дуже важливо щоб це було досить густе і пухнасте і помітне хутро. А не виглядав облізлим, наче його вищипали.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви