тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Ситуація «Повна шафа, та одягти нічого» знайома величезній кількості жінок. Вона і є головною причиною того, що ви не можете наблизитися до стильного зовнішнього вигляду. Дуже складно заглядати в Нарнію і болісно вибирати в ній, що вдягнути. Набагато простіше схопити звідти якесь просте звичне вбрання і швиденько зачинити двері.

Але є і хороша новина — все можна виправити. Головне, розібрати цю свою Нарнію нарешті, здорово оцінити себе у своїх речах, відсортувати те, що варто залишити від того, що краще віддати/продати/викинути. І навчитись формувати гардероб по-новому.

Як саме це робить стильна жінка, я вам зараз і повідаю)

Правило 1:

купуючи нову річ, стильна жінка вже знає, з чим її носитиме

Уникайте ситуацій, коли купується нова сукня, а в умі до неї ще додається необхідність знайти нові туфельки, сумочку і пальто, на випадок, якщо доведеться носити сукню восени. По-перше, так ви більше грошей витрачаєте лише на один образ. По-друге, сукня з вами може так і не побачити світу, бо поки ви там все це зберете в цілісний комплект… Носити нову сукню може й перехотітися.

Ідеально, коли ви купуєте річ і в голові вже придумали їй щонайменше 3 способи використання. Ось з тим вашим жакетом та кедами, ось з тією вашою косухою та черевиками тощо. Прийміть свій гардероб як єдине ціле, як пазл, де немає місця невідповідним деталям.

Правило 2:

купувати менше, але краще

Не будемо тут згадувати банальну фразу про те, що ми не настільки багаті… Краще постараємося позбутися стереотипу, що стильний гардероб — це багато-багато всього. Саме він змушує нас бездумно скуповувати гори речей, які нам не потрібні.

Насправді, забиті гардеробні речами якраз ускладнюватимуть завдання зібрати стильний образ (це виходило тільки у Керрі Бредшоу. І те… Вона вигаданий персонаж). Та й у середньостатистичної жінки зазвичай немає можливості скуповувати пакетами якісні речі. Якщо вона купує багато одягу, то, як правило, на розпродажах та в мас-маркеті.

Замість цих пакетів краще купити один хороший дорогий костюм. І стильно носити його то так, то так. То в комплекті, то порізно. То в класичному стилі, то у casual. То з підборами, то з кедами.

«Але ж всі зрозуміють, що я ношу те саме» — скаже хтось… Переходимо до пункту 3 наших стильних правил…

Правило 3:

нехай у вашому гардеробі буде більше верхів ніж низів. Тоді ви будете різноманітні

30 штанів та 2 футболки дійсно зроблять вас однаковою щодня. А ось якщо навпаки… Якщо до пари штанів у вас є вибір із 30 моделей верху, тоді ви для оточуючих завжди будете одягнені по-різному.

Це і властивість людської спостережливості — ми краще запам’ятовуємо речі, які знаходяться в безпосередній близькості до обличчя. І властивість верху ставити стиль. Уявіть ті самі джинси спочатку з футболкою і жакетом, потім з білою урочистою блузкою, потім з рваним джемпером. Розумієте, так, наскільки різні комплекти виходять, хоча джинсики одні й ті самі? Так що приділяйте більше уваги тому, що носитимете зверху. І купуйте це частіше, ніж низ)

Правило 4:

найважливішою покупкою стильна жінка вважає незвичайні аксесуари

Тому що можна бути стильною у маленькій чорній сукні. Звичайній, яку з човниками вона носить на роботу. А перед виходом з офісу ця жінка додасть незвичайні темні окуляри, химерне кільце, збере волосся гарною шпилькою. І ось уже вона не робоча конячка, а загадкова незнайомка. А якщо червону помаду додати, то в тій самій сукні і на килимову доріжку можна сміливо йти.

У нас зазвичай як… Ось нову сорочку купити — на це грошей не шкода. А новий крутий ремінь чи браслетик… Ні, це надто дорого за таку дрібницю. Адже хороший ремінь допоможе оновити десятки ваших образів і зробити їх багатограннішими, цікавішими. Людям подобається розглядати незвичайні деталі. І за ними вони судять про стиль жінки більше, ніж за її сорочкою. Дивіться частіше у бік аксесуарів!

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви