тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Жіночий, елегантний, шляхетний — ці слова відразу спадають на думку, коли хочеться описати стиль жінок.

Але, звичайно, це стосується не всіх! Багато жінок навіть з віком не розуміють які речі їм варто носити, щоб підкреслити переваги!

У цій статті ви дізнаєтесь як не потрібно одягатися жінкам 50+

Помилка 1: не дотримуватись пропорцій

З їхньою допомогою можна як скоригувати, так і зіпсувати будь-яку фігуру! “Куці” речі, що надто облягають або навпаки мішкуватий одяг здатні візуально додати зайві кілограми фігурі.

Тому при виборі нової речі зверніть увагу, як вона сидить. Не потрібно купувати річ, до якої потрібно “схуднути на пару кг”, або якщо рукави трохи коротші, ніж хотілося б. Правильно підібраний за пропорціями одяг по-справжньому вас прикрашатиме, а також ви почуватиметеся в ньому комфортно.

Помилка 2: невідповідні фасони

Досвід – найкращі вчителі при виборі одягу! Модний оверсайз светр або широкі джинси можуть невдало виглядати, але це всього лише означає те, що варто приміряти пару фасонів, щоб знайти той, що йтиме і прикрашатиме саме вас! Не женіться за трендами, а вибирайте те, що підходить саме вам, адже тренди йдуть, а стиль залишається.

Помилка 3: занадто багато деталей

Часто, якщо образ здається нудним, хочеться додати до нього аксесуарів. Але не перестарайтеся з цим! Достатньо буде додати лаконічне намисто, сережки, окуляри або яскравий шарф на шию та акцентну сумку. Але точно не варто поєднувати все й одразу.

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви