тел.: (044) 222-52-11, (068) 72-772-30, (093) 22-66-457

Сукні є частиною не лише літніх, а й стильних осінньо-зимових образів. Давайте сьогодні розглянемо добірку моделей, які будуть на піку популярності у новому сезоні.

Беггі джинси

Мішкуваті джинси візуально спотворюють силует, через що фігура виглядає громіздкою. Краще вибрати варіант із високою талією та вільною посадкою. Відмінно виглядають кюлоти та труби.

Кольорові джинси з низькою посадкою

З кольоровими джинсами потрібно бути обережнішими – кислотна модель з низькою посадкою навряд чи зробить вас іконою стилю. А ось щільні прямі джинси із завищеною талією цілком. Вибираємо життєрадісний відтінок!

Джинси з гудзиками

Ряд гудзиків на джинсах з високою посадкою виглядає невдало – з’являються складки в області стегон і паху. Приміряйте пряму модель зі стрілками, які бонусом зроблять ніжки довшими.

Обтислі рвані

Обтислі джинси з дірками та потертостями морально застаріли багато сезонів тому. А ви не хочете бути аутсайдером? Якщо подобаються діряві штани, зверніть увагу на вільну довгу модель з акуратними розрізами на колінах. Це про стиль!

Ультра скінні

Джинси, що екстремально облягають, віддають нафталіном і порушують кровообіг. Навіщо псувати враження про себе та шкодити здоров’ю, якщо можна вибрати слім-джинси! Вони відмінно підкреслять стрункі ніжки.

Джинси з квітковим принтом

Дрібний квітковий принт погано виглядає на джинсах. Якщо хочеться поповнити гардероб незвичайною парою, вибирайте пряму модель синього кольору із ефектом бризків фарби. Виглядає дуже круто!

За матеріалами сайта МЕDІА НОВИНИ
0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

bchl

bchl 0
Коментарі: 0Публікації: 145Реєстрація: 20-09-2022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Адреса
м. Київ, вул. Василя Тютюнника, 40 (метро «Палац Україна»)
Архіви